گروه فنی مهندسی پارت

با پیشرفت‌های شگفت‌انگیز فناوری طی سال‌های اخیر، دستگاه ها و ماشین های هوشمند طراحی شده و باعث پیشرفت کل صنایع شده است و به خوبی می‌توانند به جای انسان یک سری کارها و وظایف را انجام دهند.

همچنین محدود بودن انرژی، انسان ها را ناگزیر به جایگزینی منابعی با صرفه و نامحدود که کمترین هزینه و بیشترین بازدهی را داشته باشد کرده است.

تولید کنندگان بسیاری هستند که در طول سال محصولات خود را به بازار عرضه کرده اند شاید هم سابقه نسبتا بالایی داشته باشند، مسئله ای که همه تولید کنندگان را فارق از سابقه و سال هایی که در بازار فعالیت داشته اند، تهدید می کند، مسئله طرد شدن از بازار فروش است.

علت این طرد شدن در حقیقت ساکن ماندن محصول شما در زمینه کیفیت، کارایی و ویژگی های رقابتی آن است. بدیهی است که سهم یک محصول با شاخص های رقابتی چشم گیر از بازار به مراتب بیشتر از محصولی است که شاخص های رقابتی پایین تری داشته باشد.

همچنین در عصر حاضر که بیشتر اطلاع رسانی ها و تبلیغات از صفحات مجازی صورت می گیرد و کاربر به راحتی به محصولات دسترسی دارد و میتواند آنها را با هم مقایسه کند، حساسیت این امر را دو چندان کرده است.

در سالهای اخیر شاهد شرکت های صنعتی بوده ایم که با ارائه یک محصول با کیفیت و کارایی بالا و همچنین طراحی و زیبایی منحصر به فرد توانسته اند بخش عظیمی از بازار را به خود اختصاص دهند و درآمد قابل توجهی را جذب کنند.

با توجه به مطالب ذکر شده واحد تحقیق و توسعه  یا همان R&D مجموعه ای که نبودش در بیشتر شرکت ها باعث طرد آن شرکت از بازار رقابت می شود و شرکت را به کام نابودی می برد.

گروه فنی مهندسی پارت از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی  و ساخت ماشین آلات صنعتی آغاز کرده است.

گروه فنی مهندسی پارت متشکل از متخصصینی با استعداد و خلاق در زمینه های مکانیک، برق، الکترونیک و برنامه نویسی، آماده ارائه خدمات R&D به شما است، ما بر این باوریم که دستگاه ها وماشین آلات صنعتی که تولید کشور عزیزمان است را می توان با طراحی بهینه تر و استفاده از مکانیزم ها و کنترلر های بروزتر به محصولی به مراتب مدرن تر وبا کیفیت ترارتقاء داد و شرکت شما رابه یک شرکت اکتیو و محصول شما را به محصولی رقابتی تبدیل کنیم.

پیشنهاد میکنم جدیدترین محصول گروه فنی مهندسی پارت با نام دستگاه وکیوم حروف برجسته 3 بعدی را مشاهده کنید.

باور داریم که با ادغام خلاقانه علم الکتریک، الکترونیک، نرم افزار و مکانیک می توان محصولی شگفت انگیز خلق کرد.

در طول این مدت ایده های جدید صنعتی را عملی و اختراعاتی را در اداره ثبت مالکیت های صنعتی ایران به ثبت رسانده ایم و حال در زمینه به روز و مدرن کردن ماشین آلات صنعتی همراه با طراحی های جدید فعالیت داریم.

دستگاه وکیوم حروف برجسته 3 بعدی جدیدترین و مدرن ترین دستگاهی است که توسط گروه فنی مهندسی پارت طراحی و تولید و به بازار عرضه شده است.

این دستگاه توانایی قالب گیری به روش وکیوم فرمینگ را دارد و در حال حاضر در نوع خود بی نظیر است.

تخصص مجموعه ما ایجاد راه حل های جدید و مدرن در راستای بالا بردن کارایی و مزیت ها و همچنین کاهش هزینه های تولید از جمله زمان ساخت و مونتاژ است.

همچنین با هدف خدمت رسانی بهتر به عزیزان، مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی و حضوری در زمینه طراحی، ساخت و بهینه سازی را ارائه می دهیم.